AVIVA – wypowiedzenie ubezpieczenia OC

 

Wypełniony dokument wyślij korzystając z następujących metod:

 

>> Kurierem na adres:
Aviva Skr. Pocztowa 11,
00-800, Warszawa 66

Zamów kuriera do domu lub biura

>>Mailem na adres: kontakt@aviva.pl
>>Faksem na numer: 22 563 28 29
>>U najbliższego Agenta

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie na wypowiedzeniu.

Bez niego nie jest ono ważne!!!

Infolinia AVIVA   801 888 444   lub   22 557 44 44

Szukasz nowego OC?

Skontaktuj się z naszym Agentem lub sprawdź na Porównywarce ubezpieczeń

 

Porównaj Swoje OC online  Znajdż Agenta

koniecco_001_white&red

skuteczne wypowiedzenie ubezpieczenia

Aviva należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Jest liderem na swoim macierzystym rynku brytyjskim, gdzie działa już ponad 300 lat. Aviva obsługuje 31 milionów klientów w 16 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. Oferuje im ubezpieczenia na życie, polisy zdrowotne i majątkowe oraz produkty inwestycyjne. W 2013 roku firma wypłaciła łącznie 27,5 miliarda funtów odszkodowań i świadczeń.

Trzy wieki tradycji

Grupa Aviva szczyci się tradycją ponad trzystu lat nieprzerwanej działalności. W czasach gdy Jan III Sobieski gromił Turków pod Wiedniem, w Londynie powstawało pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe, Hand-in-Hand, które weszło później w skład naszej grupy.

Największe firmy ubezpieczeniowe, które połączyły się, tworząc dzisiejszą grupę Aviva, to: Commercial Union, General Accident i Norwich Union. Historia spółek, które stworzyły grupę Aviva, ściśle wiąże się z ważnymi wydarzeniami i postaciami.

Od początku działalności w Polsce, czyli od 1992 roku, Aviva kieruje się wszechstronnie rozumianymi zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i popularyzuje taką postawę.

W sposób szczególny wspiera wolontariat i stosowanie dobrych praktyk w biznesie. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Zachęca pracowników po zachowań przyjaznych dla środowiska.

Grupa Aviva powołała też fundację korporacyjną. W latach 2009-2012 Fundacja przeznaczyła ponad 2 miliony złotych w ramach programu działań na rzecz polskich sportowców niepełnosprawnych. Przed trzy lata 50 zawodników i 18 ich trenerów co miesiąc otrzymywało stypendia ułatwiające przygotowania do Paraolimpiady Londyn 2012. Fundacja promowała też postawy, które są warunkiem sukcesu w sporcie paraolimpijskim, i przybliżała dokonania sportowców, którzy w Londynie zdobyli 36 medali.

W 2014 roku Fundacja Aviva rozpoczęła nowy program działania – cykliczny konkurs grantowy „To dla mnie ważne” , którego celem jest wsparcie inicjatyw społecznych. Zachęcamy do zgłaszania pomysłów, które służą realizacji ważnych społecznie celów, integrują i mobilizują do działania. Wykorzystujemy w tym celu możliwości internetu, w tym mediów społecznościowych.

W 2014 roku tematem konkursu jest pomoc rodzicom w wychowaniu małych dzieci.

Różne odcienie CSR: