Benefia – wypowiedzenie ubezpieczenia OC

 

Wypełniony dokument wyślij korzystając z następujących metod:

 

>> Kurierem na adres:
BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Vienna Insurance Group
al. Jerozolimskie 162a, 02-342 Warszawa

Zamów kuriera do domu lub biura

>>Mailem na adres: centrala@benefia.pl
>>Faksem na numer: 22 544 14 74
>>U najbliższego Agenta

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie na wypowiedzeniu.

Bez niego nie jest ono ważne!!!

Infolinia BENEFIA   801 106 106

Szukasz nowego OC?

Skontaktuj się z naszym Agentem lub sprawdź na Porównywarce ubezpieczeń

 

Porównaj Swoje OC online  Znajdż Agenta

koniecco_001_white&red

skuteczne wypowiedzenie ubezpieczenia

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group prowadzi działalność w formie spółki akcyjnej zawiązanej aktem notarialnym w dniu 22 września 1999 roku. Spółka działa na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 24 grudnia 1999 roku na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej bezpośredniej  i reasekuracyjnej, w zakresie Działu II – „Pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe”.
Początkowo Spółka działała pod nazwą  „FIAT Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.” a  akcjonariuszem była włoska firma należąca do koncernu FIATA „Toro Targa Assicurazioni”. Pod tą nazwą została sprzedana pierwsza polisa w dniu 10 lipca 2000 roku.
W styczniu 2005 roku nastąpiła zmiana nazwy Spółki na „BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Majątkowych S.A.” a w dniu 07 listopada 2005 zmiana akcjonariusza Spółki – jedynym akcjonariuszem został „Vienna Insurance Group Wiener Stadtische”,  jedna z największych grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowo – Wschodniej, posiadająca ponad 190-letnią tradycję w ubezpieczeniach.
W ciągu piętnastoletniego okresu działania BENEFIA osiągnęła znaczącą pozycję na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.
Spółka od zawsze cechowała się stosowaniem nowoczesnych technologii informatycznych: w 2001 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziła innowacyjny elektroniczny system obsługi ubezpieczeń „Centralny System Obsługi Ubezpieczeń” (CSOU) a w roku 2006 jako pierwsza w Polsce uruchomiła nowatorski system sprzedaży polis przez internet – portal Benefia24.
Podkreślenia wymaga, że zróżnicowana oferta Towarzystwa przystosowana jest zarówno do specyfiki i potrzeb klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego. Do końca roku 2014 z oferty Spółki skorzystało ponad  330 tys. stałych klientów.