Ergo Hestia – wypowiedzenie ubezpieczenia OC

 

Wypełniony dokument wyślij korzystając z następujących metod:

 

>> Kurierem na adres:
STU Ergo Hestia S.A.
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Zamów kuriera do domu lub biura

 >>Mailem na adres: poczta@ergohestia.pl
>>Faksem na numer: 58 555 60 01
>>U najbliższego Agenta

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie na wypowiedzeniu.

Bez niego nie jest ono ważne!!!

Infolinia Ergo Hestia   801 107 107   lub   58 555 55 55

Szukasz nowego OC?

Skontaktuj się z naszym Agentem lub sprawdź na Porównywarce ubezpieczeń

 

Porównaj Swoje OC online  Znajdż Agenta

koniecco_001_white&red

skuteczne wypowiedzenie ubezpieczenia

Najlepsze produkty
  • Ergo Hestia to:- kompleksowa oferta ubezpieczeniowa obejmująca wszystkie obszary ryzyka: samochód, dom/mieszkanie, podróże, człowieka, zdrowie i życie, biznes.- pakiety ubezpieczeniowe pozwalające ubezpieczyć Klientowi to co dla niego najcenniejsze po niższej cenie- dostawca zaawansowanych produktów emerytalnych pozwalających czerpać radość z życia na emeryturze.- unikatowe ubezpieczenia dedykowane kobietom, dbające o ich życie i zdrowie.
Dostępność dla klienta
Ergo Hestia jest między innymi laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wyróżnienie to nazywa się często „polskim ekonomicznym Noblem”, a otrzymać je można tylko raz. Sukces ten Ergo Hestia osiągnęła już w 2002 roku.
Wiele innych nagród i wyróżnień, jakie otrzymała sopocka Grupa, jest uznaniem dla jej oferty i standardów obsługi, a także stylu zarządzania i współpracy z partnerami biznesowymi.
Grupa ERGO Hestia od początku swojej działalności ubezpieczeniowej angażuje się w rozwój wartościowej kultury i sportu. Od wielu lat prowadzi ogólnopolskie projekty adresowane do uzdolnionej artystycznie młodzieży. Jako sponsor uczestniczy w rozwoju regionalnym. Wypełniając społeczne zobowiązania biznesu, z powodzeniem kreuje warunki stymulujące start zawodowy ambitnych osób niepełnosprawnych.