Wypowiedzenie ubezpieczenia OC w Gothaer

 

Wypełniony dokument wyślij korzystając z następujących metod:

 

>> Kurierem na adres:
Centrala Gothaer
ul. Wołoska 22 A
02-675 Warszawa

Zamów kuriera do domu lub biura

>>Mailem na adres: kontakt@gothaer.pl
>>Faksem na numer: 22 469 69 70
>>U najbliższego Agenta

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie na wypowiedzeniu.

Bez niego nie jest ono ważne!!!

Infolinia Gothaer   22 469 69 69

Szukasz nowego OC?

Skontaktuj się z naszym Agentem lub sprawdź na Porównywarce ubezpieczeń

 

Porównaj Swoje OC online  Znajdż Agenta

koniecco_001_white&red

skuteczne wypowiedzenie ubezpieczenia

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (dawniej pod nazwą PTU S.A.) – to firma obecna na polskim rynku od ponad 20 lat.
Pozyskanie w 2011 r. strategicznego inwestora, niemieckiego koncernu Gothaer pozwoliło połączyć dwudziestoletnie doświadczenie polskiej Spółki z tradycją, renomą i doświadczeniem akcjonariusza – jednej z najstarszych firm ubezpieczeniowych w Europie. Dzięki temu połączeniu powstała synergia, która umożliwia nam zaoferowanie polskiemu rynkowi, ubezpieczeń, gwarantujących szeroki zakres i poczucie bezpieczeństwa. Do dziś Spółka przeszła szereg zmian. Uruchomione zostało nowoczesne Contact Center, wprowadzono również szereg dodatkowych usług dla Klientów: szybka ścieżka likwidacji szkód, bezpośrednia likwidacja szkód z OC sprawcy, formularze obsługowe online. 30 czerwca 2014 Gothaer wprowadził nowy, kompleksowy pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych GoAuto, inaugurując tym samym rozpoczęcie wdrażania nowej strategii produktowej w zakresie produktów detalicznych. Jej założeniem jest modułowość i prostota, tak, aby każdy Klient w łatwy i szybki sposób mógł dobrać optymalną dla siebie ochronę. Firma znajduje się w pierwszej dziesiątce polskich ubezpieczycieli majątkowych pod względem dochodu ze składki oraz wzrostu składki przypisanej brutto.
Gwiazda Jakości Obsługi 2015
Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zostało wyróżnione tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2015” i tym samym znalazło się w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce. Nagroda jest przyznawana przez konsumentów w uznaniu za najwyższe standardy obsługi.
Redakcja Home&Market przyznała Order Finansowy dla produktu Gothaer Truck Assistance, jako jednemu z najlepszych produktów w kategorii „Ubezpieczenia komunikacyjne”. Gothaer był jednym z trzech ubezpieczycieli nagrodzonych w tej kategorii. Ordery Finansowe to coroczny plebiscyt organizowany przez redakcję Home&Market. Wyróżnienia są przyznawane najciekawszym w opinii kolegium redakcyjnego produktom finansowym, które pojawiły się w minionym roku i w szczególny sposób wyróżniły się na rynku, oraz cieszyły się największym uznaniem Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.