Wypowiedzenie ubezpieczenia OC w HDI

 

Wypełniony dokument wyślij korzystając z następujących metod:

 

>> Kurierem na adres:
TUiR WARTA S.A. CENTRALA
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
HDI Asekuracja to znak towarowy należący do TUiR „WARTA” S.A.

Zamów kuriera do domu lub biura

>>Mailem na adres: wypowiedzeniaoc@warta.pl
>>Faksem na numer: 22 449 89 24 
>>U najbliższego Agenta

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie na wypowiedzeniu.

Bez niego nie jest ono ważne!!!

Infolinia HDI   22 449 99 99

Szukasz nowego OC?

Skontaktuj się z naszym Agentem lub sprawdź na Porównywarce ubezpieczeń

 

Porównaj Swoje OC online  Znajdż Agenta

koniecco_001_white&red

skuteczne wypowiedzenie ubezpieczenia

HDI jako marka o ponad 100 letniej tradycji na świecie, obecna jest w Polsce od ponad 10 lat. Obecnie to znak towarowy pod którym spółka TUiR „WARTA” S.A. oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
To efekt połączenia 28 grudnia 2012 r. spółek HDI Asekuracja TU oraz TUiR „WARTA” S.A., w jedno bardzo mocne towarzystwo ubezpieczeniowe, zajmujące pozycję wicelidera na rynku ubezpieczeń majątkowych. Dzięki szerokiej ofercie i rozległej sieci sprzedaży jesteśmy ubezpieczycielem dla każdego Polaka. Naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oferty, przyjaznej obsługi i dostępności naszych usług.
Harmonia, Doświadczenie, Innowacyjność – to główne wartości zapisane w nazwie HDI, którym jesteśmy wierni.
Budujemy nową jakość na rynku usług ubezpieczeniowych. Skutecznie zaspokajamy potrzeby ubezpieczeniowe klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.
Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Tworzymy partnerskie relacje z naszymi pracownikami. Przynosimy zyski naszym akcjonariuszom. Chcemy przyczyniać się do rozwoju społeczności, w której żyjemy.
Obecnie firmy działające pod tą marką stanowią część Grupy Talanx jednej z największych w grup ubezpieczeniowych w Europie i na Świecie.  W Polsce po serii przejęć i fuzji, polisy pod marką HDI są oferowane przez TUiR „Warta” S.A. klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom.