Wypowiedzenie ubezpieczenia OC w Warta

 

Wypełniony dokument wyślij korzystając z następujących metod:

 

>> Kurierem na adres:
TUiR WARTA S.A.
ul. Chmielna 85/87
00-805 Warszawa

Zamów kuriera do domu lub biura

>>Mailem na adres:
>>zwroty.krakow@warta.pl  (obejmuje województwa: lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie,  podkarpackie, świętokrzyskie)

 

>>zwroty.katowice@warta.pl (obejmuje województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, opolskie, podlaskie, pomorskie, wielkopolskie, śląskie, warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie)
>>Faksem na numer: 22 581 13 74 lub 22 581 13 75
>>U najbliższego Agenta

Pamiętaj o własnoręcznym podpisie na wypowiedzeniu.

Bez niego nie jest ono ważne!!!

Infolinia Warta   801 308 308   lub   502 308 308

Szukasz nowego OC?

Skontaktuj się z naszym Agentem lub sprawdź na Porównywarce ubezpieczeń

 

Porównaj Swoje OC online  Znajdż Agenta

koniecco_001_white&red

skuteczne wypowiedzenie ubezpieczenia

Najważniejsze dla nas są potrzeby klientów w odniesieniu do rynków, na których działamy. Każdego klienta traktujemy z szacunkiem – patrzymy na niego przez pryzmat jego wszystkich potrzeb. Dotyczy to zarówno klientów zewnętrznych – sieci dystrybucji i klientów docelowych, jak i wewnętrznych – współpracowników. Naszym celem jest wykorzystanie wspólnych możliwości przy jednoczesnym zrównoważonym respektowaniu poszczególnych interesów.
Jesteśmy godni zaufania i otwarci, działamy fair. Te fundamentalne zasady są stosowane przez wszystkie jednostki Grupy wobec partnerów biznesowych oraz wewnętrznych i zewnętrznych grup interesów. Dzielimy się doświadczeniami, które w rezultacie pozwalają nam na wspólne wypracowanie lepszych rozwiązań. Współpracujemy ze sobą w sposób konstruktywny na zasadach partnerskich. Koncentrujemy się na wspólnej misji. W kontaktach z innymi wykazujemy szacunek i zrozumienie, zawsze jesteśmy gotowi do pomocy.
Myślimy i działamy w sposób odpowiedzialny, perspektywiczny i zorientowany na cel. Zawsze robimy to z rozwagą i dużą starannością. Prowadzimy nasz biznes tak, jakby był naszym własnym. Dlatego w naszej pracy stale koncentrujemy się na dostarczaniu konkretnych rozwiązań i skracaniu procesu decyzyjnego. Stosujemy innowacyjne metody pozwalające na tworzenie nowych rozwiązań. W przypadku konfliktu interesów pomiędzy obszarami działalności priorytetem są interesy Grupy.